Cyclinn Nacoes Unidas

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Cyclinn Nacoes Unidas São Paulo appartementen van 30 m² liggen in São Paulo ongeveer 1 km afstand van het Winkelcentrum Morumbi en bieden een uitzicht op de stad. Het appartement is gelegen op slechts 10-minuten wandelafstand van Granja Julieta treinstation en momenten van Avenida Joao Carlos Da Silva Borges busstation.

Het appartement biedt 1 badkamer aan. Daarnaast vindt u er een haardroger en badlakens.

Bovendien bieden Cyclinn Nacoes Unidas appartementen gasten toegang tot een wellnesscentrum, wat hun ervaring nog verder verbetert.

De accommodatie is uitgerust met een keuken met een koelkast en keukengerei.

Het 1-slaapkamer appartement biedt accommodatie in de wijk Santo Amaro in São Paulo, op 3 km van het Estádio do Morumbi. Cyclinn Nacoes Unidas appartement ligt op 15 minuten rjden van het Parque da Mônica, en ook vlak om de hoek van Huawei Offices Sao Paulo. Deze accommodatie is op 5 km van de luchthaven Congonhas gesitueerd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cyclinn Nacoes Unidas São Paulo
Tokio Marine, Metro, Transamerica, Vibra, Nestle
Mobiele prijsaanbieding

Tokio Marine, Metro, Transamerica, Vibra, Nestle

9.3
Schitterend 3 beoordelingen
833 m van de accommodatie
Apto No Coracao Empresarial De Sp - Linda Vista Para O Palacio Tangara
Mobiele prijsaanbieding

Apto No Coracao Empresarial De Sp - Linda Vista Para O Palacio Tangara

833 m van de accommodatie
Apartamento Em Sao Paulo Tokio Marine Hall, Nestle, Estadio Do Morumbi, Autodromo De Interlagos, Berrini, Villa Blue Tree
Mobiele prijsaanbieding

Apartamento Em Sao Paulo Tokio Marine Hall, Nestle, Estadio Do Morumbi, Autodromo De Interlagos, Berrini, Villa Blue Tree

837 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    8 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    14 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    In de keuken

    • Keukengerei

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cyclinn Nacoes Unidas appartement gelegen?
      Cyclinn Nacoes Unidas appartement is in de wijk Santo Amaro in São Paulo gesitueerd, ongeveer 1 km afstand van het Winkelcentrum Morumbi.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Cyclinn Nacoes Unidas appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Cyclinn Nacoes Unidas appartement zijn onder andere het Estádio do Morumbi, het Winkelcentrum Morumbi, het Parque da Mônica.
    • Hoeveel kost het om bij Cyclinn Nacoes Unidas appartement te verblijven?
      Een overnachting in Cyclinn Nacoes Unidas appartement kost $82.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Cyclinn Nacoes Unidas appartement?
      Restaurants in de buurt van Cyclinn Nacoes Unidas appartement zijn onder andere Take-Ya en Benjamin A Padaria restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, keukengerei.
    • Wat is de afmeting van Cyclinn Nacoes Unidas appartement?
      Cyclinn Nacoes Unidas appartement meet 30 m².
    • Is er een zwembad in Cyclinn Nacoes Unidas appartement?
      Ja, Cyclinn Nacoes Unidas appartement heeft een zwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    8 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    14 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cyclinn Nacoes Unidas São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten